_______________________________________________________________________________________________________________________

صفحه اصلی               ا               بخش آموزش رایگان               ا                بخش کلاس های آموزشی حضوری               ا                بخش ارسال آموزشها در قالب پک DVD

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

دوره آموزشی 3ds Max Interface

دوره آموزشی کارگاهی (ورکشاپ) مدلسازی فضا های معماری داخلی و خارجی

لیست اسامی دانش آموختگان مرکز ملی سه بعدی ایران

 

دوره آموزشی V-Ray ، متریال دهی، نور پردازی و رندرینگ پیشرفته

دوره کارگاهی (ورکشاپ) نور پردازی متریال دهی و رندرینگ فضا های معماری خارجی با V-ray و Mental Ray

دوره کارگاهی (ورکشاپ) نور پردازی متریال دهی و رندرینگ فضا های معماری داخلی با V-ray و Mental Ray

 

دوره کارگاهی (ورکشاپ) مدلسازی و نور پردازی متریال دهی و رندرینگ اتومبیل

 

 

 

با عنایت به درخواست مکرر شما عزیزان هموطن از بخش پشتیبانی جهت برگزاری کلاس های حضوری استاد مهدی بندری ، سرانجام با پی گیری های مجدانه و مستمر مدیریت مجموعه و اخذ نمودن قول مساعد از استاد جهت برگزاری این کلاس های حضوری ، انشاالله در آینده نزدیک دوره های آموزشی مختلفی در محل مرکز ملی 3d ایران برگزار می گردد ، که شما هموطنان ارجمند می توانید بر حسب نوع نیاز ، انواع دوره های آموزشی را که در زیر مشاهده می کنید جهت شرکت نمودن انتخاب نمایید .

این دوره های آموزشی با رویکرد ساده سازی آموزش و همچنین با دارا بودن روند آموزشی منحصر بفرد ، آسان ترین ، سریع ترین و عمیق ترین راه برای ایجاد تسلط و فراگیری جز به جز پارامتر ها و ابزار های نرم افزار 3ds Max را ، به صورت کاملا حرفه ای ، کار آمد و آسان برای شما هموطنان بهتر از جانمان فراهم خواهد کرد . همانطور که شاید شنیده باشید در جامعه میان مردم ، آموزش ، یادگیری و استفاده از 3ds Max امری سخت ، پیچیده ، بسیار تخصصی و بغرنج جلوه داده می شود که این امر باوری کاملا اشتباه ، غلط و عوامانه ای است ، و غالبا  این باور خرافی و غلط ، امری القایی از سوی بعضی افراد فرصت طلب برای مقاصد سود جویانه آموزشی می باشد .

ولی شما عزیزان در کمال ناباوری در این دوره ها سادگی ، سهولت و آسودگی در آموزش و یادگیری این نرم افزار قدرتمند را تجربه خواهید نمود . در حقیقت 3ds max  به هیچ عنوان نرم افزار سخت و پیچیده ای به لحاظ عملکرد و یا یادگیری نمی باشد ، بلکه به واقع 3ds max شاید یکی از راحت ترین و قابل درک ترین نرم افزار هایی است که در جهان وجود دارد ، البته اگر از مسیر صحیح آموزشی برای یادگیری آن استفاده گردد .

از جمله مصادیق آسانی و قابل درک بودن آن به نسبت نرم افزار های هم رده خود عدم پیچیدگی در محیط کاربری نرم افزار و یا به اصطلاح (user friend ) بودن محیط کاربری (اینترفیس ) آن می باشد . لذا در صورتی که به این نرم افزار نگاهی دور از دسترس و بغرنج دارید و یا احساس ترس یا حس دافعه نسبت به یادگیری آن می کنید و یا آموزش آن را امری سخت و پیچیده متصور هستید ، باید بگوییم که این تصورات ناشی از تبلیغات سو و پروپاگاندای افرادی سود جو در این زمینه می باشد تا با سخت جلوه دادن این نرم افزار هزینه های گزاف و هنگفتی را برای آموزش از مردم مطالبه نمایند ، و یا اگر در گذشته یا حال ، خودتان سعی برای یادگیری این نرم افزار بخرج داده اید و تجربه تلخی را از این سعی و تلاش آموزشی برای یادگیری 3ds max داشته اید و احساس نمودید که 3ds max را یاد نگرفته اید یا روند یادگیری کندی را گذرانده اید این بخاطر پیچیدگی و سختی این نرم افزار نیست بلکه به دلیل عدم آگاهی شما عزیزان از مسیر صحیح آموزشی بوده .

پس بدون هیچ گونه ناراحتی و اضطراب ، تمام این تصورات اشتباه را از ذهن خود پاک نموده و به طور کلی فراموش کنید و کاملا با دلی روشن و خیالی آسوده و با انگیزه در  مسیر یادگیری 3ds max گام بردارید و این را نیز بدانید که مرکز ملی سه بعدی ایران محکم ، استوار و مصمم با تمام توان ، همچنین با اتکا به منابع آموزشی عمیق و کامل و جامع و رایگانی که در اختیارتان قرار داده در این مسیر آموزشی همراه شما عزیزان خواهد بود .

با توجه به گسترش علم سه بعدی و ورود و کاربردهای فراوان این تکنولوژی در بخش های مختلف صنعتی، معماری، عمرانی، گرافیکی ، تبلیغاتی ، رسانه ای بخصوص رسانه های دیداری و بصری (سینما و تلوزیون... ) ، پویا نمایی، بازی سازی و حتی برای زمینه شبیه سازی های حوزه انرژی و صنعت نفت و گاز و پتروشیمی( پالایشگاهی ، نیروگاهی ...) پزشکی ، هوا فضا و نظامی و همچنین عرصه هنر های زیبا مثل رشته های مجسمه سازی ، نقاشی و تصویر سازی با گرایش Digital painting و  ... عرصه شغلی و کاری بسیار مطلوب ، فراوان و بکری را با ترافیک مالی بسیار بالا در این بخش ها آماده و محیا نموده که ورود به هر یک از این مشاغل و شروع به کار نمودن در هرکدام از این زمینه ها مستلزم به داشتن اطلاعات فنی و هنری و تجارب فراوان در عرصه سه بعدی می باشد .

لذا از جمله اهدافی که همواره مرکز ملی 3d ایران دنبال می نماید آماده نمودن شرایط ایدآل و مطلوب آموزشی برای نشر علوم دیجیتالی و سه بعدی به صورت کاربردی و عملیاتی و هنری با اتکا به ارائه نمودن تکنیک ها و مهارت ها و همچنین ایجاد درک مطلوب و عمیق از مفاهیم مهم و بنیادی 3ds max برای شما هموطنان عزیزمان بوده تا بعد از فراگیری و اتمام دوره های آموزشی با آمادگی صد در صد ورود به این ، بازار های حرفه ای کار نمایید و بیش از پیش موثر و اثرگذار در چرخه هنر ، صنعت ، علم و کسب و کار کشور عزیزمان باشید .

لذا با توجه به توضیحاتی که مطالعه نمودید ، مشاهده می نمایید که به دلیل مصارف و کاربرد های 3ds max و زمینه های متعدد شغلی و کاری که این نرم افزار قدرتمند باز نموده در حال حاضر یادگیری 3ds max دیگر امری اختیاری نمی باشد بلکه الزامیست ، به واقع بهتر نیست که ما این نرم افزار قدرتمند را فرا بگیریم بلکه باید و بایستی آن را یاد بگیریم ، حتی در بعضی از صنوف و همچنین رشته های تحصیلی مثل معماری ، عمران و ساختمان سازی و حوزه صنعت استفاده نمودن از این نرم افزار اجباریست .

به عنوان نمونه قوانین اخیری که بعضی از شهرداری های مناطق جهت صدور پروانه ساخت ساختمانی ، برای سازندگان تنظیم و تدوین نمودن ، نمونه بارز این اجبار است ، که این قوانین وجود  رندرهای سه بعدی از ساختمان های طراحی شده را برای کسب پروانه ساخت الزامی نموده و یا برخی از دانشگاه ها کشور در بعضی از رشته های تحصیلی مثل معماری برای ارائه نمودن طرح ها و پایان نامه های دانشجویان محترم وجود رندر های سه بعدی را الزامی نموده اند . پس همانطور که ملاحضه می نمایید در زمان فعلی دیگر به زمینه سه بعدی به عنوان یک انتخاب آتی برای آموزش نمی توان نگاه کرد بلکه گزینه ای برای یادگیری در زمان حال می باشد . پس با توجه به ضرورت یادگیری نرم افزارهای کاربردی و قدرتمندی مثل 3ds max و وجود منابع آموزشی مطمئن ، کامل ، دقیق و رایگانی که در این پرتال ملاحضه می نمایید دیگر جای تعللی برای یادگیری آن باقی نمی ماند .

جدایی از فعالیت های آموزشی رایگانی که مرکز ملی 3d ایران برای افزایش سواد عمومی سه بعدی انجام می دهد ، جهت ایجاد رفاه حال بیشتر شما هم میهنان گرامی دوره های آموزشی کارگاهی و عملیاتی بسیاری را نیز برای علاقمندان به این عرصه تنظیم و تدوین نموده ، به واقع مرکز ملی 3d ایران از ابتدا با رویکردی منحصر به فرد و کاربردی وارد عرصه آموزش حضوری شد . در حقیقت با تمرکز نمودن بر روی کلاس های کارگاهی (ورکشاپ) مرکز ملی سه بعدی ایران به دنبال ارائه آموزش هایی کاربردی در قالب انجام پروژه های پر تکرار و پر استفاده و مملو از نکات آموزنده فنی و هنری بوده و مدیران مجموعه با تدوین سیاست های انبساطی در تلاش خواهند بود که روز به روز به تعداد انواع این دوره های آموزشی کارگاهی با مضامین متفاوت اضافه نمایند و انشا الله در آینده نزدیک ، به یک جامعیتی از پروژه های پر استفاده و پرتکرار و پر مخاطب در این دوره های آموزشی کارگاهی خواهیم رسید تا تمام طیف ها و مخاطبین هنر های دیجیتالی و سه بعدی از این کلاس های آموزشی بهرمند گردند .

در حال حاضر چهار تیپ متفاوت از دوره های آموزشی کارگاهی (ورکشاپ) در مرکز ملی 3d ایران برای علاقه مندان به زمینه های معماری و صنعتی و عمرانی و تبلیغاتی و گرافیکی ارائه می گردد از جمله ، دوره ورکشاپ مدلسازی فضا های معماری داخلی و خارجی و یا دوره کارگاهی (ورکشاپ) نور پردازی ، متریال دهی و رندرینگ فضاهای معماری داخلی و یا خارجی با V-ray و Mental Ray و یا دوره کارگاهی (ورکشاپ) مدلسازی و نور پردازی ، متریال دهی و رندرینگ اتومبیل برای حوزه صنعتی و تبلیغاتی و  .... که شما عزیزان این دوره ها را در بالا می توانید مشاهده نمایید و با کلیک نمودن روی هرکدام از این دوره های آموزشی قادر خواهید بود به اطلاعات بیشتری جهت برگزاری این کلاس ها دست پیدا نمایید .

طبیعتا جهت حضور در این کلاس ها کارگاهی پیش نیاز هایی وجود دارد به عنوان مثال هنرجویان محترم می بایست دانسته های تکنیکال و ابزاری مطلوبی را از اینترفیس و محیط کاربری 3ds max برای حضور در این دوره های آموزشی کارگاهی داشته باشند . برای بدست آوردن این اطلاعات فنی و تکنیکال می توانید از بخش آموزش رایگان جهت دانلود نمودن آموزش های محیط کاربری ( اینترفیس)  3dsmax استفاده نمایید که این مجموعه ویدئو های آموزشی ، کل بخش ها و تمام محیط و اینترفیس 3ds max به صورت جز به جز و پارامتر به پارامتر برای اولین بار در ایران به صورت کاملا رایگان آموزش داده و قطعا می تواند گزینه مناسبی برای امر آموزش ابزاری و فنی 3ds max باشد ولی تنها گزینه نخواهد بود .

مرکز ملی 3d ایران جهت رفاه حال تمامی مخاطبین محترم ، برنامه های آموزشی دیگری را نیز غیر از کلاس های کارگاهی برای علاقمندان به دوره های حضوری تهیه و تدوین نموده از جمله این کلاس ها دوره آموزشی 3ds Max Interface می باشد که در این دوره آموزشی قسمت های کلیدی و پر اهمیت نرم افزار در بخش های مختلف مثل آشنایی با ابزار های عمومی نرم افزار ، تکنیک های مختلف مدلسازی ، نور پردازی ، متریال دهی ، متحرک سازی و انیمیشن و رندرینگ برای صرفه جویی در زمان یادگیری به صورت کلاس های مدون و معین حضوری تهیه نموده تا دوستانی که دارای اطلاعات تکنیکال ، فنی و ابزاری مطلوبی از 3ds max برای شرکت در دوره های کارگاهی(ورکشاپ) نیستند یا زمان کافی برای یادگیری این مطالب با دانلود نمودن فیلم های آموزشی از بخش آموزش رایگان ندارند بتوانند از طریق این کلاس ها مطالب مورد نیاز جهت شرکت در دوره های گارگاهی (ورکشاپ) را به صورت سریع و بدون اتلاف وقت فرا گیرند و نیز زمانشان به صورت کاملا هدفمند صرف آموزش برای بخش های شود که صد در صد مورد احتیاج برای زمینه مورد نظرشان و دوره های آموزشی کارگاهی مذکور می باشد  .

مرکز ملی سه بعدی ایران جهت رفاه حال همه ی هم میهنان ارجمند به خصوص هموطنان عزیز ، گرانقدر و ارزشمند شهرستانی نیز برنامه های ویژه ای را برای برگزاری دوره های آموزشی حضوری به صورتی که زمان و سختی زیادی جهت آمد و شد برای ایشان اتلاف نگردد و در مسیر این دوره های آموزشی متحمل رنج و سختی زیادی نگردند ، تنظیم و تدوین نموده تا این هموطنان عزیز تر از جان نیز از آموزش های با سطح بالا و با کیفیت و هم شان ایران عزیزمان بهرمند گردند و همچنین انحصار آموزش های تخصصی از ساکنین شهر های بزرگ خارج شده و این آموزش های تخصصی در سطحی ملی ارائه خدمات به شما هم میهنان عزیز دهد .

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

درباره ما               ا               ارتباط با ما                                                                                                                                                                  

 

کلیه حقوق سایت محفوظ ، ثبت شده و متعلق به مرکز ملی 3d ایران می باشد .

Info@Iran3DCenter.Ir

© Copyright 2013  Iranian National 3D Center , Inc. All rights reserved.

نشاني : تهران ، بزرگراه شهيد ستاري شمالي ، قبل از  بلوار لاله ، خيابان بنفشه هفتم ، پلاک يک ، واحد چهار

تلفن روابط عمومی : 44618501 021