_______________________________________________________________________________________________________________________

صفحه اصلی               ا               بخش آموزش رایگان               ا                بخش کلاس های آموزشی حضوری               ا                بخش ارسال آموزشها در قالب پک DVD

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

مرکز ملی سه بعدی ایران (گروه آموزشی آوید ایرانیان) از مجموعه های سازمان فنی و حرفه ای و آموزش عالی کشور و همچنین از نهاد های دانش بنیان به شماره سازمانی (3149/13-5) می باشد که در سال 1379 با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی به منظور گسترش و آموزش علوم دیجیتالی و نرم افزار های فنی مهندسی و کاربردی و جهت  توسعه اقتصاد دانش‌محور، هم‌افزايي علم و صنعت ، تحقق اهداف علمي و فناوری با توجه به سند چشم انداز بیست ساله کشور و تجاري‌سازي طرح ها و ایده ها و نتايج تحقيق و توسعه پزوهشگران و دانشجویان (شامل طراحي و توليد كالا و خدمات) در حوزه فناوري‌هاي برتر و با ارزش‌افزوده فراوان به ويژه در ایجاد بستری مناسب جهت ارائه و پرزنت نمودن این طرح ها و ایده های خلاقانه پژوهشگران و دانشجویان به واسطه سه بعدی سازی و همچنین توليد آموزش های تخصصی و هم شان ایرانی در زمینه نرم‌افزارهاي سه بعدی فعالیت خود را آغاز نمود . به علت نو و بکر بودن عرصه و دنیای دیجیتال ، کاربردها و مصارف آن و نیاز رو به گسترش فناوری های نو در زمینه های مختلف ، بخصوص حوزه صنعت ، معماری ، عمرانی ، گرافیکی ، رسانه ای بخصوص رسانه های دیداری و بصری (سینما و تلوزیون... ) ، تبلیغاتی ، پویا نمایی ، بازی سازی و حتی برای زمینه شبیه سازی های حوزه انرژی و صنعت نفت و گاز و پتروشیمی( پالایشگاهی ، نیروگاهی ...) پزشکی ، هوا فضا و نظامی و همچنین در عرصه هنر های زیبا مانند زمینه های مجسمه سازی ، نقاشی و تصویر سازی با گرایش Digital painting و ...  بستر فعالیت این مجموعه متخصص را ، جهت فتح قله های کمال در حوزه آموزش و نشر دانسته های نرم افزاری و فنی ، بخصوص نرم افزار های تخصصی سه بعدی برای شما هم میهنان ارجمند محیا نمود  و روز به روز به این موفقیتها و کامیابی ها افزوده شد تا  به امروز که مرکز ملی سه بعدی ایران به عنوان بنیادی آموزشی به شکلی وسیع و در سطحی ملی ارائه دهنده خدمات آموزشی و  سه بعدی و هم شان ایران عزیزمان به شما هموطنان بهتر از جانمان می باشد .

امروز بعد از گذشت بیش از یک دهه از فعالیت این مجموعه و وجود ارتباط تنگاتنگ مرکز با دانشگاه ها  و موسسات آموزش عالی سرار کشور و حضور پر رنگ بیش از پیش اساتید نخبه و برجسته در مجموعه آثار و برکات این تلاش آموزشی را در بین هنرجویان ، دانشجویان و کاربران دوستاران علوم مختلف دیجیتالی بخصوص زمینه معماری ، فنی مهندسی ، صنعتی و گرافیکی و هنری و ... می بینیم .

در طی بیش از یک ده فعالیت این مجموعه ، گروه آموزشی آوید به طرق مختلف در حال انجام فعالیت های آموزشی و پژوهشی بی وقفه چه به صورت برگزاری همایش ها و سمپوزیوم های مختلف در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور و چه با تدوین وتنظیم کلاسهای معین و مدون ، به صورت مجموعه کلاسهای آنلاین و حضوری و یا از طریق بسته های چند رسانه ای و کتب و مقالات مختلف و.... ،  در سطح جراید و نشریات تخصصی در حال ارائه دادن خدمات آموزشی مستقیم به شما هموطنان عزیز بوده و همچنان نیز افتخار این خدمت رسانی به شما خوبان را دارا می باشد .

 البته گروه آموزشی آوید در ادوار مختلف به اشکال متفاوت مانند جذب نخبگان و مشارکت لازم جهت ایجاد زمینه های مناسب برای اشتغال فارغ التحصیلان از مرکز ملی سه بعدی ایران و ترغیب روحیه کار آفرینی در بین آنان ، حمایت از مجموعه های کوچک آموزشی یا حوزه سرمایه گذاری در طرح های آموزشی و پژوهشی ، یا نشر کتب تخصصی نویسندگان جوان و یا استقبال از طرح های آموزشی دانشجویان حامی فعالیت های آموزشی و پژوهشی مختلف در زمینه های صنعتی ، معماری و عمرانی ، فنی مهندسی و گرافیک کامپیوتری و ... بوده که به این شکل خدمات آموزشی غیر مستقیمی را نیز حضور شما هموطنان عزیز ارائه نموده است .

به هر شکل به دلیل فقر اطلاعات و ضعف آموزش و عدم وجود منابع در همین بخش و نبود بستر مناسب آموزشی ، این مجموعه بر آن شد تا به منظور ایجاد فرصتهای برابر آموزشی ، پرتال مرکز ملی 3d ایران را راه اندازی کند تا آموزش آنلاین که ، متاسفانه در ایران محجور مانده ، از طریق این پرتال احیا گردد و کلاس های آموزشی تخصصی و فوق حرفه ای را جهت تکمیل نمودن روند آموزش در محل مرکز ملی 3d ایران برگزار نماید .

ما با شعار (یکبار برای همیشه) رسالت آموزشی خود را در ابتدای راه آغاز نمودیم و تصمیم داریم تا این شعار آموزشی را به تمام مخاطبان عزیز و محترم به طور عمیق و اثر گذار از طریق ارائه نمودن خدمات آموزشی با کیفیت ، مطلوب و حرفه ای و درخور شان ایرانی انتقال دهیم تا این تفاوت کیفیت و اختلاف سطح آموزشی ، عامل ایجاد رفاه حال بیش از پیش شما هم میهنان گرانقدر در مسیر آموزش علوم سه بعدی گردد .

در انتها لازم می بینیم از صدیق ارجمند جناب استاد مهدی بندری که با تمام مشغله های بزرگ و کوچک کاری در حوزه صنعت ، بازرگانی و معماری ، علارغم وجود مشکلات کاری بسیار و فراوان ایشان کمال تشکر و قدردانی را بابت این همراهی دلگرم کننده داشته باشیم و امیدواریم پرتال و مرکز ملی 3d ایران از سایه علم  و دانش و تجارب ایشان در زمینه معماری ، سه بعدی و آموزش عالی بی بهره و بی نصیب نماند . در پایان از خداوند منان سلامت و موفقیت روز افزون را برای ایشان مسئلت می نماییم.

 

مرکز ملی سه بعدی ایران

 

   

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

درباره ما               ا               ارتباط با ما                                                                                                                                                                  

 

کلیه حقوق سایت محفوظ ، ثبت شده و متعلق به مرکز ملی 3d ایران می باشد .

Info@Iran3DCenter.Ir

© Copyright 2013  Iranian National 3D Center , Inc. All rights reserved.

نشاني : تهران ، بزرگراه شهيد ستاري شمالي ، قبل از  بلوار لاله ، خيابان بنفشه هفتم ، پلاک يک ، واحد چهار

تلفن روابط عمومی : 44618501 021